Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

Vedoucí domácnosti/oddělení

Domov pro osoby se zdravotním postižením, Sulická Praha 4, poskytuje pobytovou sociální službu lidem s mentálním a zdravotním postižením bez omezení věku. Hledá kandidáta/tku na pozici:

Vedoucí domácnosti E

Vaším úkolem bude:

- vedení domácnosti 18 uživatelů s nejvyšší mírou potřebné podpory včetně dětí
- vedení pracovníků přímé péče, kteří pracují na domácnosti ve dvojsměnném provozu (10 zaměstnanců)
- spolupráce na vizi a realizaci jednotného přístupu k uživatelům, realizace přístupu zaměřeného na člověka
- účast na poradách, spolupráce na vedení Domova z pozice vedoucího domácnosti
- spolupráce s dalšími zaměstnanci/odborníky, úseky a rodinami uživatelů (zdravotníci, sociální pracovníci, komunikační asistenti, pedagogové apod.)

Požadujeme:

- ukončené střední či vyšší vzdělání v sociální oblasti
- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, empatie
psychická odolnost
- komunikační dovednosti (schopnost a ochota komunikovat o tématech jako je nemoc, smrt, sexuální, duchovní potřeby apod.)
- spolehlivost, důslednost, samostatnost, týmová práce; bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- chuť nastavovat nové principy péče u lidí s vysokou mírou potřebné podpory, respekt k individualitě každého člověka
- zkušenost s vedením lidí a zkušenost s danou cílovou výhodou

Nabízíme:

- osobní ohodnocení, odměny po uplynutí zkušební doby
- příplatek za vedení
- prostor pro kreativitu a seberealizaci
- vzdělávání v oboru, možnost odborného růstu, supervize, intervize, metodická podpora
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- pracovní doba od pondělí do pátku, denní směny

Adresa
Sulická 1597/48, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Zuzana Klimasová
Sulická 1597/48, 14200 Praha – Krč, Česká republika