M.Preymesser logistika, spol. s r.o. se sídlem v Mladé Boleslavi hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Koordinátor projektového plánování

Na vedení společnosti se sídlem v Řepově u Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici Koordinátor/ka projektového plánování.

NABÍZÍME:
* zajímavé finanční ohodnocení
* flexibilní pracovní dobu
* jednorázové roční prémie
* stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené
* podporu ve vzdělávání
* kvalitní pracovní zázemí
* mladý kolektiv
* variabilní náplň práce vycházející z povahy jednotlivých projektů
* příjemnou, radostnou a rozvíjející práci

OČEKÁVÁME:
* vysokoškolské vzdělání I. stupně technicko-ekonomického zaměření
* praxe v logistice automobilového průmyslu výhodou
* velmi dobrá znalost anglického jazyka
* velmi dobrá znalost práce na PC - především znalost práce v Excell a PowerPoint. Základy práce v AutoCad výhodou.
* ŘP skupina B
*dobré vyjadřovací schopnosti a schopnost vést obchodní jednání
* reprezentativní vystupování

NÁPLŇ PRÁCE:
* plánování projektů v oblasti logistiky automobilového průmyslu
* jednání se zákazníky
* příprava cenových nabídek
* vypracování logistických konceptů, příprava layoutů
* spolupráce při fázi implementace
* spolupráce s ostatními odbornými útvary firmy při přípravě i realizaci projektů
* revize stávajících projektů a návrhy pro optimalizaci a zlepšování stávajících procesů

Místo výkonu práce možné v Řepově u Mladé Boleslavi nebo v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Pokud Vás oslovila naše nabídka práce, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaše odpovědi !

Společnost
M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Řepov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Plánovač výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel