Farkasova & Partners helps and advices organizations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. With a base in the Czech Republic / Slovakia and with a strong partners in CEE, Scandinavia and Baltics (so far) the company focus on both local and international executive search and talent management assignments.

OBCHODNÍ MANAŽER / MANAŽER KLIENT. CENTRA - ZDRAVOTNICTVÍ

Jste otevřeni novým výzvám v oblasti privátního zdravotnictví ?

Máte zkušenosti z obchodu a oblasti zákaznického servisu či vedení klientského centra ?

Mezi Vaše zkušenosti patří vedení týmu lidí ?

Nebojíte se spolupracovat s lidmi pocházejícími z různých kultur a zajímá Vás oblast zdravotnictví ?

V tomto případě jste tady správně!

Pro našeho významného klienta - rostoucí společnost působící v segmentu privátního zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Vedoucí klientského centra se zaměřením na zahraniční trhy a mezinárodní projekty.


Ideální kandidát by měl mít zkušenosti s vedením týmu, nastavováním procesu, dále perfektní komunikační schopnosti, prozákaznický přístup a výborné komunikační a vyjednávací dovednosti. Hledáme někoho, kdo se nebojí vedení obchodního oddělení se zaměřením na zahraniční trhy a má jazykové znalosti.


Náplní práce na tuto pozici je zejména nastavování a rozvoj interních procesů a standardů, odpovědnost za vedení, rozvíjení, motivování a hodnocení mezinárodních týmů, úzká spolupráce s marketingovým oddělením, TOP managementem a podíl na vedení obchodu a tvorby strategie.

V případě zájmu o bližší informace a pro nezávaznou diskrétní diskusi - kontaktujte Kristýnu Pokornou.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Farkasova & Partners s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.


Informace o pozici

Společnost
Farkasova and Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Zákaznický servis, Prodej a obchod, Marketingový ředitel/manažer, Obchodní ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer, Vedoucí/manažer týmu, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Farkasova and Partners s.r.o., Kristýna Pokorná