Zabýváme se dlouhodobě vedením účetnictví, daňové evidence či mzdové agendy. Nyní hledáme Vás do pobočky v Praze 4.

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na HPP,DPP nebo IČ

Co vás čeká
- kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání dle ÚS
zpracování daňových agend
- měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH,
- zpracování roční závěrky
- komunikace se státními orgány, především FÚ

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- minimální praxe: min. 3 roky v oboru účetnictví a daně
- dobré orientace v účetní a daňové problematice
- zkušenost se samostatným vedením účetnictví
- sestavení účetní závěrky včetně výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztráty), příprava přílohy k účetní závěrce
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup
- Uživatelská znalost MS Office
- znalost účetního programu Pohoda výhodou

- znalost mzdového účetnictví výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- práci ve stabilní společnosti
- příjemný pracovní kolektiv
- multikulturní prostředí
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou,DPP, DPČ nebo IČ
- nástup možný ihned nebo dle domluvy

Pošlete nám životopis do jednoho týdne Vám oslovíme.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální evidenci po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Děkujeme.

Společnost
NUZAMI s.r.o.
Adresa
Libušská 319/126, Praha – Písnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

NUZAMI s.r.o., Thanh Tranová