Společnost APROFES, s.r.o. se zabývá komplexními personálně-psychologickými službami. Letos slavíme již 22 let své činnosti, ke svým klientům v rámci celé ČR přistupujeme s osobním a individuálním přístupem.

TECHNICKÝ ŘEDITEL STROJÍRENSKÉ FIRMY

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející českou strojírenskou firmu s moderními technologiemi hledáme zkušeného manažera, který se stane členem nejužšího vedení společnosti.

Co vás čeká:

- Vedení oddělení konstrukce a elektroprojekce

- Participace na plánování kapacit společnosti

- Samostatné vedení oddělení k maximální efektivnosti a rozvoji v oblasti technologií

- Zodpovědnost za rozpočet, konstrukční řešení a včasné dodání technologií

- Aktivní spolupráce s vedoucími středisek a technickou podporou prodeje

- Účast na klíčových jednáních se zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru

- 5 let praxe na vedoucí pozici v podobně zaměřené společnosti (Automatizace, robotizace)

- Znalost práce se Solid Works, AUTO CAD

- Schopnost vést, rozhodovat, motivovat

- Chladnou hlavu v krizových situacích

- Aj na jednací úrovni

- Uživatelskou znalost MS Office s důrazem na Excel

- Aktivní řidič sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

- Zodpovědnou a strategickou pozici v české dynamické společnosti s potenciálem růst

- Finanční ohodnocení odpovídající významu pozice s garancí výplatního termínu

- Služební automobil k soukromým účelům plně k dispozici

- Denní kontakt se špičkovými technologiemi v oboru strojírenství

- Otevřenou komunikaci s vedením společnosti

- Plovoucí pracovní dobu

- Zájem firmy na osobnostním i profesním růstu

- Propracovaný systém benefitů

Pozice není určena pro čerstvé absolventy, prosíme uchazeče o respektování. Děkujeme.

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete podmínky? Tak neváhejte a ozvěte se nám a my se zase na oplátku ozveme Vám.

Souhlasím s tím, aby společnost APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic než je výše uvedená. Zároveň souhlasím s tím, že společnost APROFES, s.r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici. Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat a nebo požádat o prodloužení této lhůty.

Společnost
APROFES,s.r.o.
Adresa
Česká Lípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Vrcholový management, Project Manager, Konstruktér, Technický ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

APROFES,s.r.o., Zuzana Vycpálková, DiS.
+420 606 089 306