We believe that innovative solutions are mainly created thanks to the cooperation of people. Therefore at MoroSystems we provide software solutions that encourage such cooperation.

Junior Application Specialist pro projekt eBay

Líbilo by se ti pracovat na produktu, který má opravdový vliv na to, jak pracují tisíce uživatelů po celém světě?

Pro našeho dlouholetého klienta, eBay, vyvíjíme propracovaný a celosvětově používaný interní nástroj pro řízení marketingových kampaní. Vidíš banner na stránkách eBay.com, který zrovna láká na kvadrokoptéru ve slevě? Tahle marketingová kampaň vznikla díky našemu nástroji, na jehož support teď hledáme posilu.

Co budeš mít na starost?

 • podporu naší aplikace - budeš kontaktem pro uživatele v Praze i ve světě, komunikace v angličtině tedy bude na denním pořádku
 • sledování a analýzu požadavků uživatelů a návrh řešení problémů; na tom budeš spolupracovat s našimi analytiky
 • systémovou dokumentaci a tvoření tutoriálů pro uživatele
 • s testery a analytiky budeš taky spolupracovat na zajišťování kvality (QA)

Zní to slibně?

Koho hledáme?

 • Nemusíš mít převratné zkušenosti. Stačí nám opravdu dobrá, plynulá angličtina, samostatnost v řešení problémů a chuť ponořit se do světa IT.
 • Pokud máš ale předchozí zkušenost s IT supportem, analýzou nebo testováním, jsi náš člověk!

Líbit se ti u nás bude, pokud ti vyhovuje:

 • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém.

MÁŠ POCIT, ŽE BY NÁM TO SPOLEČNĚ MOHLO FUNGOVAT?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně :).

Pokud by ses chtěl/a ještě před setkáním podívat, jak to u nás chodí (a trochu nasát atmosféru předem), doporučujeme prozkoumat náš FB profil (https://www.facebook.com/MoroSystems/) nebo blog http://vsadnajavu.cz/.

Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Thámova 166/18, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


MoroSystems, s.r.o., Bibiána Fejedelemová