Blanik Aircraft CZ, s.r.o. - společnost zabývající se nejen vývojem, údržbou a výrobou kluzáků L-13 Blaník, 23 Super-Blaník a L-33 Sólo, ale i vývojem a výrobou dalších leteckých komponentů.
V současné době expandujeme a připravujeme rozšíření výroby. Hledáme špičkové profesionály, ale i čerstvé absolventy, kteří se chtějí stát součástí moderní, rychle rozvíjející se společnosti.

Programátor + operátor CNC strojů

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor + operátor CNC soustruhu

Co vás čeká

- programování v Solidworks 2017 + Solidcam 2016 , Heidenhaiin Pilot

- podílení se na tvorbě technologických postupů

- tvorba cenových poptávek na nástroje

- práce s CNC soustruhem

- účast na tech. zkouškách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání (obor servis a opravy strojů a zařízení), SO vyučení v oboru obráběč kovů – operátor CNC strojů, obráběčské práce

- schopnost orientace v cizojazyčné dokumentaci (AJ)

- znalost systémů CNC soustruhu

- znalost čtení výkresů

- zkušenosti s prototypovou výrobou

- pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

- vítaná zkušenost s leteckou výrobou

- pozitivní a aktivní přístup k práci

Co vám můžeme nabídnout

- zajímavou práci v nově vznikající společnosti

- možnost profesního a osobního rozvoje

- práce s moderními technologiemi

- týden dovolené navíc

- příspěvek na stravování

Společnost
Blanik Aircraft CZ s.r.o.
Adresa
Beranových 65, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Operátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blanik Aircraft CZ s.r.o., Kateřina Krákorová