Pro našeho klienta velkoobchodního prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky - českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Českých Budějovicích a s obchodním zastoupením v Ostravě a Praze hledáme zaměstnance na pozici Účetní/Účetní asistent.

Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

Účetní/ Účetní asistent

Požadujeme:
• pečlivost
• samostatnost
• znalost podvojného účetnictví a legislativy
• vzdělání ekonomického směru (min. SŠ)
• mírně pokročilá znalost anglického jazyka (především písemná komunikace)
• velmi dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
• znalost účetního programu I6 výhodou

Pracovní náplň:
• účtování přijatých faktur (tuzemsko i zahraničí)
• zpracování bankovních výpisů, vystavování platebních příkazů
• správa, evidence a účtování pokladny
• zpracování dobropisů
• provádění zápočtů s obchodními partnery
• příprava podkladů pro DPH
• příprava výkazů pro ČSÚ
• administrativa

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí
• firemní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění)
• odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech a znalostech (25 000 - 28 000 Kč)
• nástup možný ihned na centrále v Českých Budějovicích

Další dotazy Vám rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Společnost
Barlett & Cenbright s.r.o.
Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Odborný asistent, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel