softwarová a účetní firma

Mzdová účetní - Praha

Co vás čeká

Outsourcing mezd, konzultace a podpora našim zákazníkům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ vzdělání ekonomického směru

min. 3 roky praxe na pozici samostatné mzdové účetní

znalost mzdové a personální agendy, legislativy

uživatelská znalost MS office

samostatnost, pečlivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu a příjemné vystupování

Výhodou bude, pokud budete umět

uživatelská znalost mzdového programu PERM 3

řidičský průkaz B

VŠ vzdělání ekonomického směru

Co vám můžeme nabídnout

zázemí firmy, která vyvíjí vlastní software pro vedení personální a mzdové agendy PERM 3

metodickou podporu

odměňování dle počtu zpracovaných mezd

zajímavou práci s možností seberealizace

osobní a profesní růst, podpora vzdělávání

příjemné a přátelské pracovní prostředí

zaměstnanecké výhody

odpovídající platové podmínky (dle zkušeností a pracovního výkonu)

Společnost
Kvasar, spol. s r. o.
Adresa
Poděbradská 540/26, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kvasar, spol. s r. o., Radka Petrušková
577 001 674