Česká konzultační a vývojářská společnost Intelligent Technologies pomáhá svým klientům dělat lepší rozhodnutí. Společnost implementuje a dodává řešení v oblasti business intelligence a data warehousingu.

Business Intelligence specialista

Máte zkušenosti v Business Intelligence a chcete udělat další krok ve své kariéře? Lákalo by vás pomáhát firmám uspět, bavit se s inspirativními a chytrými lidmi, za vaší prací vidět výsledky? Přidejte se k nám a podílejte se na projektech pro NOTINO, Marks & Spencer, Rossmann, DB Schenker a další úspěšné firmy.

Víme, že náš úspěch závisí na lidech, a proto do týmu hledáme talentované lidi, kteří nás obohatí o nové zkušenosti, nebojí se říci svůj názor a dokáží inspirovat ostatní k těm nejlepším výkonům.

Proč pracovat u nás? Třeba proto, že se snažíme o fajn atmosféru a aby se u nás všem líbilo. Nebo třeba pro to, že jsme získali 6x Microsoft Awards za posledních 7 let.

Pracujeme zejména s Microsoft BI technologiemi (SQL Server, SSIS, SSAS, SSRS, Power BI, DAX/MDX, Azure BI, Master Data Services), ale pokud máte zkušenosti s jinými technologiemi, nemusí to vadit.

Za to vám nabízíme spoustu zajímavé práce, atraktivní finanční ohodnocení a mnoho dalších bonusů (odměny, stravenky, týden dovolené navíc, vzdělávání, jazykové kurzy, atd.).

Máte pocit, že je to příležitost právě pro Vás? Napište nám, pobavíme se o tom více.


Informace o pozici

Společnost
Intelligent Technologies, s.r.o.
Adresa
Vlhká 194/25, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Databázový specialista, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Intelligent Technologies, s.r.o. - www.intecs.cz, Luboš Bednář