Pražáci, středočeši i jihočeši nás znají jako menšího telekomunikačního operátora poskytující již 15 let po vlastní optické a bezdrátové infrastruktuře HD kabelovou televizi, vysokorychlostní internet a hlasové služby. Připojili jsme přes 14.000 zákazníků k našim službám. Jsme konkurencí pro velké nadnárodní operátory a zákazník je u nás "až" na 1. místě.
Naše služby jsou dostupné ve více jak 40.000 domácnostech, zejména v nových bytových domech předních pražských developerů, ale i ve starších panelových zástavbách. Tam kam nedosáhnou naše optické kabely, připojujeme bezdrátově.

Technik instalací - Wi-Fi, FTTX, IPTV, GPON

Pracoviště: Praha okolí

Co budete dělat

· instalovat a servisovat prvky optické a bezdrátové sítě
· pečovat a rozšiřovat rozsáhlou optickou a bezdrátovou síť
· lézt po střechách a komínech za každého počasí
· spolupracovat s ostatními odděleními a partnery
· držet placenou tech. pohotovost

Co od Vás budeme očekávat

· samostatnost, analytické a systémové myšlení
· všeobecný přehled v oboru IT (HW, SW, sítě, IT odvětví jako koníček)
· pokročilé znalosti ze stolu i terénu TCP/IP, L2/L3 switche, Mikrotik, UBNT a MW spoje v pásmech 10-80GHz
· znalosti IPTV multicast, unicast výhodou
· práci i ve výškách (střechy atd.)
· ochotu dále se odborně vzdělávat a růst
· časovou flexibiltu s možností si prac.dobu stanovit dle svých možností

Co budete potřebovat

· řidičský průkaz sk. B alespoň 2 roky
· předchozí min 12 měs. praxi u jiného ISP poskytující obdobné služby
· vlastní notebook a základní nářadí

Co Vám nabízíme

· nástup 39.000 Kč, po zapracování až 60.000 Kč/měs. + bonusy a provize, placené přesčasy
· práce je možná na HPP, DPP, Externě-Ž.L., nebo dle dohody
· zaměstnanecké benefity dle smlouvy (HPP)
· možnost příspěvků na dovolenou 10.000 Kč/rok a stravenky 85Kč (HPP)
· SIM karta s neomezeným voláním, nebo příspěvek až 500 Kč/měs.
· možnost služebního vozu i pro soukromé účely

· pro mimopražské je možnost ubytování v pensionu/hotelu

- možnost i samostatné a neřízené ext. spolupráce na IČO, nutné vlastní auto (lze od nás zapůjčit), vlastní organizace času, placeno úkolově za instalaci a nového zákazníka: 2.500 Kč (dle náročnosti a připravenosti instalace) + hodinově za servis a výstavbu sítě: 250-500 Kč/hod. (dle zkušeností, odbornosti a složitosti)

Co když jste ambiciózní? Jste vůdčí typ se zkušeností vedení technického týmu a odpovědností za svěřenou práci? Ta to jste náš člověk pro řízení nových projektů výstavby sítí. Nabízíme skvělé finanční ohodnocení + auto, telefon, notebook, provize za hotový projekt.

Nástupní termín: včera bylo pozdě :)

Kontakt: Na Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie, který by nás měl oslovit, se již teď těšíme.

Mějte na paměti, že v odeslaném životopise je nutné uvádět jen pravdivé a přesné údaje. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude Váš životopis předán třetím stranám ani dále šířen. Veškeré údaje obsažené ve Vašem životopise budou uchovány s veškerou péčí po dobu hledání vhodného kandidáta na uvedenou pozici, nejdéle však jeden rok a to v souladu se zněním příslušného zákona o ochraně osobních údajů.javascript:;

Společnost
Cznet.cz
Adresa
Pod vodárenskou věží 271/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Elektromontér, Elektrotechnik, Specialista mobilních technologií, Technik, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.