Obchodní referent

Ekonomický referent - práce pro kulturní subjekt

Ekonomický referent - práce pro kulturní subjekt - Hamlet production a.s.

Hledáme
Máte dobré logické uvažování, jste samostatní, pečliví a baví Vás tabulky? Hledáme kolegyni/kolegu do malého pracovního kolektivu v centru Prahy.

Požadujeme
- rodilý mluvčí ČJ podmínkou
- schopnost kvalitního psaného i verbálního projevu v ČJ
- nadstandardně dobré logické myšlení a komunikační schopnosti, zodpovědnost, rychlost a pečlivost
- schopnost pracovat v týmu
- reprezentativní vystupování
- aktivní přístup k řešení pracovních úkolů

- pokročilejší znalost aplikací MS Office, zejména Excel

- základní znalost účetnictví
- životopis s fotografií

Pracovní náplň
- evidence faktur a objednávek
- příprava podkladů pro mzdy

- příprava tabulek v MS Excel

- běžná administrativa

- příprava podkladů pro účetnictví ( znalost systému Pohoda předností)

- evidence smluv
- komunikace s účetní firmou

Životopis s fotografií zasílejte na mail , do předmětu zprávy uveďte „Ekonomický referent“. Oceníme, když nám o sobě v průvodním napište co nejvíce informací.

Společnost
HAMLET PRODUCTION, a.s.
Adresa
Jungmannova 22/9, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Fakturantka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel