Jsme významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. Specializujeme se na automatizaci technologických procesů v chemickém a farmaceutickém průmyslu. Druhou oblastí naší působnosti je automatizace strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu. V těchto segmentech jsme respektovaným partnerem nejvýznamnějších firem na evropském trhu. V současné době hledáme nové posily do našeho týmu na pozici:

Programátor Informačních systémů

Popis pozice:

Samostatně vykonávaná činnost v oblasti programování informačních systémů a průmyslových řídicích systémů SCADA a jejich uvádění do provozu. Aplikace jsou zaměřeny především do oblasti automatizace technologických procesů v chemii, farmacii, potravinářství a energetice. Uvádění do provozu může být také v zahraničí, očekává se vysoká časová flexibilita a ochota cestovat. Nezbytným faktorem je též pochopení konkrétních technologických procesů a úzká spolupráce se zaměstnanci koncového zákazníka. Kromě vlastní analýzy a programování zajišťuje pracovník též tvorbu příslušné projektové a implementační dokumentace.

Náplň práce

  • Vývoj aplikačního SW pro informační systémy a průmyslové řídicí systémy SCADA
  • Implementace a uvádění systémů do provozu
  • Tvorba a řízení projektové dokumentace
  • Technické řízení projektů (u menších zakázek)

Místo výkonu práce

  • Kanceláře Lovosice, Most, realizace projektů v rámci České republiky a Evropy

Nabízíme

  • Roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Kompletní zaškolení
  • Stravenky
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • K dispozici notebook, případně mobilní telefon
  • Poukázky Ticket Multi
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • Přátelský kolektiv

Požadajeme

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb. §
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost německého nebo anglického jazyka
  • Praxe s programováním a implementací informačních systémů (alespoň v rámci studia)

Uvítáme

  • Znalost programování na platformě .NET (Win Forms, ASP.NET, apod.) a SCADA (Siemens, InTouch)
  • Znalost jazyků C#, SQL, Java script, apod.
  • Znalost průmyslových komunikací (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, aj.)
  • Znalost návrhů relačních databází
  • Zkušenosti s vývojem a implementací systémů PIMS/MES/OEE/LIMS, apod.
  • Zkušenosti se software Wonderware, OSI, GE či AspenTech
  • Zkušenosti s implementací energetického informačního systému

Společnost
Process Automation Solutions s.r.o.
Adresa
Terezínská 57, Lovosice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Process Automation Solutions s.r.o., Vladimíra Taberyová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.