JabloPCB s.r.o. se zabývá osazováním desek plošných spojů, montáži elektronických výrobků, zakázkovou výrobou i kompletací elektronických sestav a výrobků. Využíváme nejmodernější technologie pro vysoké standardy kvality.

SENIOR HR GENERALISTA

Pracovní náplň:

  • řešení pracovněprávní problematiky - vyřizování pracovně právních záležitostí souvisejících se vznikem, změnou a ukončením pracovního poměru
  • nábor nových zaměstnanců, administrativa s tím spojená
  • nástupy, výstupy zaměstnanců
  • zajištění a kompletní agenda školení, zdravotních prohlídek
  • odměňování, motivace, rozvoj zaměstnanců a tvorba organizační struktury, mzdového systému
  • HR marketingové aktivity
  • správa dat v IS Helios Orange
  • řešení požadavků vedoucích pracovníků vč. přípravy reportů, přehledů dle aktuálních potřeb
  • pravidelná komunikace se zaměstnanci
  • poskytování podpory zaměstnanců v oblasti pracovně-právní agendy
  • řízení oddělení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (bakalářské nebo magisterské) ekonomického či právního směru popř. SŠ vzdělání + 7 let praxe
  • dlouhodobá praxe ve výrobní společnosti
  • velmi dobrou znalost zákoníku práce
  • schopnost jednat s lidmi na všech úrovních
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • vysoká míra zodpovědnosti a samostatnosti
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • prostor pro uplatnění zkušeností a nápadů
  • pestrost pracovní náplně
  • příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
  • zaměstnanecké benefity
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • široká odborná základna v rámci holdingu

Společnost
JabloPCB s.r.o.
Adresa
U Přehrady 5129/67, Jablonec nad Nisou – Mšeno nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Právní služby, Specialista pro odměňování a benefity, HR konzultant, Náborář, HR ředitel/manažer, HR generalista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel