Euromedia Group, a.s. je druhé největší české knižní nakladatelství. Mezi naše značky patří například Knižní klub, Ikar nebo Pikola. Stále rosteme a do našeho portfolia přidáváme nové a nové značky. Přidejte se k nám!

Manažer/ka pro konsolidaci/ Investiční analytik

Manažer pro konsolidaci / Investiční analytik

Pracovní náplň:

· Koordinace procesu účetní konsolidace skupiny

· Vedení komunikace s poradenskými partnery

· Nastavení systému kontroly dat a jejich kontrola

· Analýzy konsolidovaných dat

· Spolupráce na tvorbě metodiky konsolidace skupiny a na implementaci

konsolidačních nástrojů

· Ekonomické analýzy investičních příležitostí

· Příprava rozpočtů investičních projektů

Požadujeme:

· VŠ vzdělání ekonomického směru

· Anglický jazyk na komunikativní úrovni

· Výborné organizační a komunikační dovednosti

· Schopnost práce v týmu

· Flexibilita, odolnost vůči stresu, samostatnost

· Praxe v oboru 3 roky

· Znalost IFRS výhodou

Nabízíme:

· Zajímavá práce u nejsilnějšího hráče na knižním trhu

· Účast na rozvojových projektech společnosti

· Odpovídající ohodnocení

. Firemní benefity

. Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5

Nástup možný: ihned

Společnost
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROMEDIA GROUP a.s.
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5, CZ
296 536 935