Společnost JOBPOINT je poradenská firma, která poskytuje služby v oblasti lidských
zdrojů.

Manažer přímých daní/ vybuduje vlastní tým

Rakouská společnost, která poskytuje daňové poradenství a auditorské služby, se silným postavením na trhu ve střední a východní Evropě, nabízí příležitost pro certifikovaného daňového poradce s praxí.

Dobře anglicky mluvící (němčina vítána) daňový expert v oblasti přímých daní, se znalostí mezinárodního zdaňování jednotlivců i společností, vybuduje nové oddělení přímých daní.

Zodpovědná, samostatná pozice s reálním vlivem na nastavování procesů, budování firemní kultury a vytvoření fungujícího týmu, který v začátcích převezme do své péče stávající klienty, středně velké a velké společnosti. Skutečně rodinný typ společnosti nabízí novému manažerovi plnou odborní podporu rakouských partnerů, ale není jejím cílem zasahovat do každodenního chodu oddělení.

V moderních prostorech (ne open space) na Palmovce, s možností firemního parkování, klient rád přivítá kolegu s min. 4 roční praxí v oblasti přímých daní, nadšením vytvořit a rozvíjet tým expertů poskytujících top služby pro své klienty a zároveň sdílet a prohlubovat hodnoty firmy postavené na poctivosti, otevřenosti a férovém jednání.


Informace o pozici

Společnost
JOBPOINT, spol. s r.o.
Adresa
Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.