Mezinárodní ekologická nezávislá organizace.

Digital asistent/ka v Greenpeace

Mezinárodní organizace Greenpeace hledá posilu do čtyřčlenného digitálního oddělení na pozici Digital asistenta/ky. Hlavní náplní je ve spolupráci s dalšími kolegy a kolegyněmi realizovat online projekty v našich pracovních týmech. Jedná se o pozici s velkým potenciálem růstu. Organizace Greenpeace je v online projektech jedničkou mezi neziskovými organizacemi. Čerpáme z mezinárodních zkušeností více než 40-ti poboček.

Náplň práce

Podpora týmů při zpracovávání online projektů
Spolupráce při správě hromadného rozesílače e-mailů (Engaging networks)
Úprava dat pro importy do databází
Zpracovávání zadání pro externí webdesignery
Tvorba a úprava HTML e-mailových šablon
Správa a editace obsahu na našich stránkách (EPIServer a Wordpress)
Tvorba bannerů a designů na naše stránky
Reportování a analýzy projektů (Google analytics)

Co požadujeme

Znalost grafických programů (Photoshop, Ilustrator,...)
Dobrá znalost HTML a JS
Schopnost vypracovat zadání a komunikovat s externími grafiky a webdesignery
Dobrá znalost MS Excel
AJ slovem i písmem

Výhodou

Wordpress
Orientace v Digital marketingu
MySQL a PHP
Znalost Mailchimp

Nabízíme

možnost mezinárodní spolupráce s kolegy z ostatních Greenpeace poboček a partnerských nevládních organizací na evropské úrovni;
práci v dynamickém a mezinárodním týmu Greenpeace ČR;
flexibilní pracovní dobu s možností home office;
práci, která dává smysl
Aktivní komunikace v anglickém jazyce

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis a motivační dopis (proč chcete být součástí Greenpeace) na

Společnost
GreenpeaceCouncil - Greenpeace Česká republika
Adresa
Prvního pluku 143/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu, Support IS, Technical Writer, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace