Jsme česká společnost s více jak dvacetiletou tradicí patřící mezi lídry trhu s materiálem na výrobu nábytku a interiéry. Není Vám problematika nábytkářského průmyslu cizí? Nebo je to dokonce Vaše vášeň? Potom hledáme právě Vás!

Manažer/ka obchodního centra / Obchodní zástupce

Co budete dělat?

  • Převezmete řízení fungující pobočky připravené k dalšímu rozvoji
  • 50% svého času se budete věnovat kompletnímu řízení obchodní pobočky a vedení pěti podřízených
  • Zbývajících 50% času budete pečovat o stávající zákazníky a zvyšovat jejich odběry, hledat nové obchodní příležitosti v regionu
  • Budete působit na samostatné pozici s vysokou mírou kompetencí a zodpovědností se silným partnerem v zádech
  • Budete zodpovědný/á za dosahování zisku svěřené pobočky

Co očekáváme?

  • Hledáme aktivní a samostatnou osobnost, která si umí stát za svými rozhodnutími a nebojí se zodpovědnosti
  • Musíte mít prokazatelné zkušenosti s prodejem minimálně po dobu tří let
  • Očekáváme Vaše minimálně dvouleté zkušenosti s řízením kolektivu podřízených
  • Neobejdete se bez znalosti problematiky zákaznického servisu
  • K práci budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat v rámci ČR
  • Zkušenosti v nábytkářství a znalost sortimentu Kili jsou pro nás velkou výhodou

Co získáte?

  • Pozice zahrnuje vysokou míru zodpovědnosti a současně velký prostor pro Váš osobní rozvoj
  • Nabízíme Vám využití Vašeho potenciálu v rámci tradiční české firmy ve fázi růstu
  • Zajistíme Vám propracovaný adaptační proces s následným systémem soustavného vzdělávání
  • Počítat můžete s motivujícím mzdovým ohodnocením v návaznosti na dosažené výsledky
  • Automobil, notebook a telefon jsou samozřejmou součástí pozice
  • Z dalších benefitů nabízíme stravenky, bezplatnou právní poradnu, velmi zajímavé zaměstnanecké slevy na celou šíři sortimentu a další

Zaujala Vás naše nabídka? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis s motivačním dopisem. Rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Budeme se na Vás těšit!

Společnost
Kili, s.r.o.
Adresa
Jarošovská 1162, Jindřichův Hradec – Jindřichův Hradec II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel