ATG (Advanced technology group) je technologicky vyspělá, středně velká, česká firma působící přes 25 let v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) a dalších speciálních procesů. ATG s hlavním sídlem v Praze tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do ČR i zahraničí - do zemí Evropské Unie, Ruska, Blízkého Východu, Asie.

Mezi hlavní produkty společnosti ATG patří vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů zjišťující případné defekty na dílech z leteckého, automobilového aj. průmyslu. Dále pak poskytujeme kompletní služby z oblasti defektoskopie a to až nejvyšší úroveň Level 3, školení odborného personálu a také realizujeme průmyslové inspekce.

Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz resp. http://www.atg.cz/cz/pdf/INFO2017CZ.pdf

VEDOUCÍ VÝROBY (jednoúčelová, prototypová zařízení)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

▪ Odpovědnost za výrobu, montáž, instalaci a oživení námi vyráběných zařízení (prototypová výroba)

▪ Sestavení plánu výroby na základě požadavků vedoucích zakázek a zajištění jeho plnění z hlediska termínů, kvality a ceny

▪ Odpovědnost za dodržování výrobních postupů

▪ Celkové řízení interních i externích pracovníků, vč. stanovení personálních a kvalifikačních plánů

▪ Operativní řešení problémů ve výrobě s cílem eliminace negativních následků

▪ Odpovědnost za svěřená pracoviště (včetně externích montážních prostor) s pravomocí vyžadovat údržby/opravy

▪ Spolupráce s dalšími odděleními (OŘJ aj. )

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE

▪ SŠ/VŠ technického zaměření

▪ Praxe s výrobou jednoúčelových zařízení (orientace v technické dokumentaci)

▪ Praxe s vedením kolektivu

▪ Organizační schopnosti, silná osobnost, smysl pro odpovědnost a týmovou spolupráci

▪ Praxe s řízením výroby ve strojírenství výhodou

▪ Uživatelská znalost MS Office

▪ ŘP – aktivní řidič

▪ Min. základní znalost AJ (další jazyky výhodou)

NABÍZÍME

▪ Zaměstnání u stabilní, české, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem

▪ Zodpovědnou a smysluplnou práci na vedoucí pozici zahrnující profesní rozvoj

▪ Stabilní zaměstnání, práce na plný úvazek

▪ Částečně flexibilní pracovní doba

▪ Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem

▪ Příspěvek na důchodové spoření

▪ Jazykové kurzy v rámci pracovní doby

▪ Odborná školení

▪ Pravidelné společensko-sportovní akce

▪ Přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy

NÁSTUP

▪ Ihned/dle dohody

Společnost
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Adresa
Toužimská 771, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

A T G s.r.o. (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), Marie Netušilová
Toužimská 771, 199 00 Praha – Letňany, Česká republika
273 037 611