Společnost Vision Praha se zabývá vývojem a implementací informačních (ERP) systémů pro firmy. Na českém a slovenském trhu působí již 25 let a její software Vision ERP využívají stovky firem z nejrůznějších oborů. Výhodou jsou zkušení a erudovaní odborníci, kteří navrhnou a implementují nejvhodnější řešení pro každou firmu.
Software Vision ERP je určen především pro řízení středních a větších firem nebo pro menší společnosti s potenciálem (a vizí) budoucího růstu. Spolehlivý systém Vision ERP pokrývá většinu firemních agend od účetnictví, sklady, výrobu, obchod a CRM až po spisovou službu a různé speciální funkce.

Konzultant pro ERP systémy Olomouc

Hledáme nové kolegy pro centrálu společnosti v Olomouci. Přidejte se do našeho menšího kolektivu a využijte všech výhod práce v české firmě s tradicí.

Co nabízíme:

Práci na zajímavých projektech.

Možnost profesního růstu.

Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Služební automobil, notebook a telefon.

Možnost profesního vzdělávání.

Finanční ohodnocení 30 – 60 tisíc, při vysokých výkonech i více.

5 týdnů dovolené ročně.

Co bude vaším úkolem?

Implementace a technická podpora našeho informačního systému u zákazníků.

Budete komunikovat s klienty, analyzovat a zpracovávat jejich požadavky.

Součástí vaší práce bude i školení zákazníků a poradenství.

Čeká vás také spolupráce s interním teamem vývojářů.

Co požadujeme?

Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání nejlépe technického směru.

Znalosti a přehled v oblasti informačních technologií.

Základy SQL a programovacích jazyků výhodou.

Zkušenost s ERP a informačními systémy na straně klienta nebo dodavatele.

Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost.

Analytické a tvůrčí myšlení.

Komunikační a prezentační dovednosti.

Společnost
Vision Praha s.r.o.
Adresa
Strančice – Všechromy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel