Společnost CertiCon se specializuje na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů pro náročné aplikace v lékařské elektronice, telekomunikační technice a zařízení pro průmyslové řízení, rozhodování a diagnostiku.
Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat nejlepší služby na mezinárodní úrovni. Našimi klienty jsou především velké zahraniční firmy.

Tester - automatizace v C#

Pro zákazníka v oblasti zdravotnictví vyvíjíme aplikaci pro celosvětový sběr a zpracování důležitých dat o aktuálním zdravotním stavu pacientů s implantovaným kardiostimulátorem. Bez nadsázky, těmto pacientům může aplikace pomoci zachránit život a nebo zlepšit jeho kvalitu.
Jedná se o kritickou aplikaci, u které je testování klíčovou součástí vývoje.

Co u nás tester medicínských aplikací dělá?

  • Aplikace tohoto typu již řadu let existuje a nyní vyvíjíme její novou generaci. Máme proto dobrou znalost požadovaných funkcionalit. Pro testování vyvíjíme i vlastní testovací framework, který následně využíváme.
  • Testování se snažíme co nejvíce automatizovat. Aplikace běží ve webovém prohlížeči a pro automatizované testy využíváme Selenium a C#. Jako podklad pro testování nám většinou slouží technická specifikace řešení dodaná klientem, u nás následně definujeme testovací scénáře nebo celé testovací strategie. Při testování aplikujeme principy behavior-driven development a podporujeme úzkou spolupráci testerů a vývojářů.
  • Při vývoji spolupracujeme se specialisty našeho zákazníka v USA, část vývojářů je také v Asii. I proto je nutná slušná znalost anglického jazyka a v některých případech také časová flexibilita pro telekonference.
  • Na tomto projektu pracují již nyní v CertiConu desítky lidí na pobočkách v Praze, Ostravě a Olomouci a jádro vývojového a testerského týmu tvoříme i v Plzni!

Informace o pozici

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Evropská 2758/11, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel