Společnost Austro-Bohemia, s.r.o. zabývající se outsourcingem IT přijme do svého týmu:
Správce sítě

Požadavky:
- Dobrá znalost HW – kompletace PC, servis, instalace, konfigurace,
- znalost topologie a konfigurace sítí, HW i SW,
- výborná znalost operačních systémů a přidružených aplikací (Windows),
- znalost serverů na úrovni administrace a konfigurace (Windows),
- znalost problematiky mail serverů a internetové konektivity (Exchange, PostFix),
- profesionální přístup k zákazníkům, samostatnost a spolehlivost,
- ŘP skupiny B

Zvýhodňující znalosti:
- Znalost Linux serverů na úrovni administrace a konfigurace, Zabbix,
- AJ na komunikativní úrovni.

Pracovní náplň:
- Kompletní IT starost o stávající klienty společnosti,
- stavba a konfigurace sítí a vpn,
- servisní činnost u zákazníka,
- zákaznické konzultace,
- administrace serverů (Win+Linux)
- administrace routerů a VPN.

Nabízíme:
- Práci v mladém kolektivu rostoucí firmy,
- kariérní a platový postup,
- pružnou pracovní dobu,
- služební telefon, auto, tramvajenku a notebook (vše i pro soukromé účely),
- placené kurzy a školení,
- možnost nákupu HW za velkoobchodní ceny,
- práci na HPP nebo IČO.

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme vzhledem k požadované praxi, zkušenosti a dalším specifikům pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni k osobnímu pohovoru do 5 pracovních dnů.

Společnost
Austro-Bohemia,s.r.o.
Adresa
Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel