Kern-Liebers CR, spol. s r.o., strojírenská firma orientovaná svojí výrobou na automobilový průmysl,
firma se zahraniční účastí se sídlem v Českých Budějovicích

Technik ve výrobě / technolog

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
- uživatelskou znalost PC, zejména MS Office, SAP
- schopnost interpretace výkresové dokumentace
- technické znalosti z oblasti strojírenské technologie pro výrobu kovových dílců výhodou
- technické myšlení
- znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni
- ochota dále se vzdělávat
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme

- možnost profesního růstu
- zázemí prosperující firmy
- odměny a bonusy
- 13. a 14. mzda
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování

Pracovní náplň

- vedení projektů
- přebírání projektů z mateřské společnosti
- výroba technologických postupů
- měření norem

Společnost
KERN-LIEBERS CR spol. s r.o.
Adresa
Okružní 607, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel