Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní s komunikativní angličtinou.

Náplň práce

  • Účtování dodavatelských faktur
  • Účtování bankovních výpisů
  • Účtování cestovních dokladů
  • Příprava bankovních převodů
  • Komunikace s účetními odděleními v rámci Evropy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň základní zkušenost s účetnictvím/AP
  • Ideálně komunikativní Aj (minimum je schopnost písemné komunikace)
  • Základní znalost daňové legislativy

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící v Praze Libni
  • Příjemný kolektiv spolupracovníků
  • Odpovídající plat a benefity

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.