Požadujeme

Přijmeme pracovníka v sociálních službách pro Pečovatelskou službu Ďáblice - Diakonie ČCE - SKP v Praze.

Požadujeme:
- akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a zodpovědnost
- schopnost empatie ve vztahu ke klientům
- pro pracoviště PS v Ďáblicích: řidičský průkaz s aktivním využitím, smysl pro orientaci

Nabízíme

- smysluplnou práci
- přátelský a vstřícný tým
- pravidelnou supervizi a vzdělávání
- příspěvek na dopravu k výkonu práce u klientů v terénu

Náplň práce

Pracovník v sociálních službách v Pečovatelské službě Ďáblice vykonává v domácnostech klientů úkony pečovatelské služby /např. běžný úklid, nákup, pomoc s hygienou, pomoc při podání stravy, doprovody k lékaři a na úřady /v souladu se zákonem o sociálních službách/. Dále rozváží autem obědy a podává je klientům.

Společnost
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze
Adresa
Ke kinu 159/7, Praha – Ďáblice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze, Irena Trubačová
Bruselská 298/4, 12000 Praha – Vinohrady, Česká republika