Pro svého klienta - významnou zahraniční společnost - hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici fakturant/ka - junior/ka účetní.

Náplň práce:

  • fakturace - zadávání do systému kontrola faktur, zaúčtování došlých faktur,
  • kontroal docházek, nemocí, dovolených atd.,
  • spolupráce se mzdovou účetní,
  • spolupráce s finanční účetní,
  • vedení fakturační dokumentace, atd.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ,
  • praxe na podobné pozici nebo na pozici asistentka financí min. 1 rok
  • ochota vzdělávat se v oblasti financí
  • příjemná, pečlivá, spolehlivá a komunikativní a dynamická osobnost.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis jako odpověď na tento inzerát nebo přes náš web: www.consultahr.cz

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
Consulta HR s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura