CK Neckermann je dceřinnou firmou koncernu Thomas Cook Group plc (TC), druhého největšího hráče v cestovním ruchu v Evropě. Thomas Cook představuje celkem 21 touroperátorů, mezi nejvýznamnější z nich patří Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, v Polsku a v Maďarsku.

Účetní

Náplň práce:

- Komplexní vedení a účtování svěřeného úseku účetnictví společnosti zejména:
Účtování cenin přijatých i vydaných
Vyúčtování služebních vozů (leasingy, PHM…),
Zodpovědnost za účtování provizních faktury a účty 383xx
Zaúčtování faktur přijatých vč. daňové správnosti
Komunikace s konkrétním okruhem dodavatelů
- Příprava podkladů pro účetní závěrky a reporty
- Další účetní práce dle pokynů hlavní účetní

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/SOŠ vzdělání ekonomického směru
- Uživatelská znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
- Uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet)
- Analytické schopnosti, pečlivost a orientace na výsledek, odolnost vůči stresu
- Komunikativnost (orientace na interního i externího klienta), týmový hráč
- Ochota k dalšímu vzdělávání a osobnímu rozvoji

Výhodou:

- Praxe v oblasti účetnictví
- Znalost SAP (popř. jiného ERP systému)
- Znalost ČÚS/IFRS
- Znalost daňové problematiky

Nabízíme:

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Práci v mladém a příjemném kolektivu v centru Prahy
- Zvýhodněné ceny zájezdů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
- Různé kurzy a školení, důraz na rozvoj zaměstnanců
- Stravenky

- Relaxace na terase

Další informace:

Nástup: ihned (případně dohodou)

Místo: Praha 3 - Flora

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem pracovat v naší cestovní kanceláři. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 15. 12. 2018, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Zasláním svého životopisu společnosti Thomas Cook s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních a citlivých údajů. Informace o ochraně osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání ve společnosti Thomas Cook s.r.o. naleznete zde: https://www.ckneckermann.cz/_pdfs/ochrana_os_udaju_pro_uchazece_thomas_cook.pdf

Společnost
Thomas Cook s.r.o.
Adresa
Vinohradská 2828/151, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.