Česká společnost, výrobce technologií pro potravinářský průmysl, dopravníkové a manipulační techniky, hledá pro nově vznikající oddělení elektro průmyslové automatizace kolegy na pozice:

PROGRAMÁTOR PLC, PROJEKTANT, REALIZÁTOR/TECHNIK PROJEKTŮ

(příležitost i pro dálkové studenty)

Pracovní náplň:

· programování a oživování strojů řízených PLC v systému B+R a jejich integrace do linek

· uvádění výrobních zařízení do provozu, zkoušky zařízení

· předání stroje zákazníkovi včetně zaškolení

· příprava dokumentace

Požadujeme:

· min. SŠ elektrotechnické vzdělání

· zkušenosti s prvky průmyslové automatizace, PLC a řídícími systémy výhodou

· znalost PLC řídících systémů

· vyhláška č. 50/78 Sb. § 5 a vyšší

· řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat

· samostatné a tvořivé myšlení

· spolehlivost, pečlivost a přesnost při práci

· trestní bezúhonnost

Nabízíme:

· perspektivní pracovní poměr na dobu neurčitou

· zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti

· práci na zajímavých projektech

· možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

· odpovídající mzdové ohodnocení

· notebook, služební mobil

· příspěvek na stravování

· umožnění dálkového studia

· termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, neváhejte zaslat svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka.

Těšíme se na spolupráci.

Společnost
I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.
Adresa
Sokolova 696/32, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Programátor, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.