Cortex je společnost s obratem více než 3M EUR, která pečuje o svou mezinárodní klientelu v mnoha Evropských zemích. Na nové prestižní projekty potřebujeme posílit náš sehraný tým více než stovky kolegů.

PHP programátor senior

Chceš programovat Šikovnou sezónku?

Náš projekt? Revoluční mezinárodní zákaznický program GOPASS! Multifunkční karta na kterou nahraješ skipas do mnoha středisek, máš na ní pernamentku do aquaparků, jízdenku na lanovku nebo voucher na ubytování.

Chceš s námi pracovat na unikátním mezinárodním programu GOPASS pro rakouské, slovenské, polské i české lyžařské resorty? Chceš zase těšit do práce, baví tě moderní technologie a máš pocit, že jsi zatím nenašel to pravé, přidej se k nám!

Hledáme zkušeného php programátora, ideálně s rozsáhlejší praxí, který hledá něco víc než stereotypní práci na jednoduchých webech. Pokud máš za sebou projekty, kde jsi přemýšlel objektově, jsi náš člověk. Ozvi se nám, pokud chceš pracovat s nejnovějšími webovými technologiemi a máš pokročilé zkušenosti s php a PostgreSQL.

Nástroje, kterými tvoříme budoucnost lyžování?

Do jedné kartičky jsme dostali skipasy, vouchery, slevové kupóny, věrnostní body a funguje i jako peněženka. Navíc jsme ji propojili s e-shopem, webovým rozhraním a mobilní appkou.

Takže chytré, inovativní řešení a proto používáme následující technologie: Redis, Rabbit MQ, Docker, PHP Unit, Composer, PHPStorm, GitLab Pipeline, PostgreSQL a Nginx.

Budoucnost nejde tvořit s jinými než inovativními postupy: Marketing Automation, Continuous Deployment, Cloud, SOLID principy, Design patterns a DRY.

Jaká bude náplň tvé práce?

Rádi bychom využili tvých znalostí při vývoji unikátních projektů pro mezinárodní klientelu. Čekají tě programátorské práce při vývoji nových funkcionalit jednoho z našich nejprestižnějších projektů pro síť lyžařských středisek. Budeš řešit implementaci, optimalizaci a performance webových a databázových systémů s vysokou návštěvností a nadstandardním počtem databázových requestů.

Budeme rádi když,

podle úrovně tvých znalostí a preferencí dostaneš šanci podílet se na směrování architektury a vývoje jádra systému, spolurozhodovat o zavádění nejnovějších technologií a postupů, podílet se na zvyšování kvality kódu prostřednitvím code review tvých budoucích kolegů a být k dispozici ke konzultaci ostatním členům týmu nejen v rámci každodenních stand up meetingů.

Zvaž 4 důvody proč jít k nám!

1. Pokud tě přesvědčí náborový příspěvek ve formě celoroční permanentky do vybraného lyžařského střediska, tak dej vědět!

2. Staráme se o systematické vzdělávání a odborný růst našich kolegů, pravidelná účast na školeních a odborných seminářích je samozřejmostí. Jsme součástí oborové komunity a naši kolegové - lektoři vytvořili jedinečný koncept PHP Academy, který úspěšně realizujeme ve školním prostředí.

3. Tvé přání je nám rozkazem :-) Staráme se o to, aby měl každý možnost pracovat na tom a s tím, co ho baví. Diskutujeme proto společně o využití nástrojů, technologií, metod a postupů, které se stanou standardem při dalším vývoji.

4. Jsme akciovka, která je už 26 let na trhu jako stabilní zaměstnavatel. Žádné rychlokvašky, žádná garážovka, ale ani korporát s povinnými kravatami.

Chceš vědět více?

Podívej se na https://pridejsedo.cortex.cz/phpprogramatorgopass nebo rovnou pošli své CV. Ozveme se ti brzy a dohodneme se na dalším postupu.


Informace o pozici

Společnost
CORTEX a.s.
Adresa
U Elektry 974/1c, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Slovenština (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Project Manager, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.


CORTEX a.s., Miloslav Pexa
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.