WHEELS MATTER - NA LIDECH ZÁLEŽÍ!

Společnost Maxion Wheels je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všeho typu. Dodává každé 1ze 6 vyrobených kol celosvětové produkce. Na 5 kontinentech ve 12 zemích světa Maxion Wheels zaměstnává více než 11 000 lidí.

V Ostravě vyrábíme hliníková a ocelová kola např. pro tyto zákazníky: Volkswagen, Škoda,Porsche, Kia, Hyundai, BMW,Seat, Toyota, Porsche. V současné době ostravský závod Maxion Wheels Czech, s. r. o. zaměstnává více než 900 zaměstnanců.

Jistota stabilní práce, perspektiva do budoucna, snadná dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada benefitů – to vše nás řadí k významným průmyslovým zaměstnavatelům Moravskoslezského regionu.

Účetní-Senior – Senior Accountant

Náplň práce:

Účtování a kontrola přijatých faktur

Zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení, Intrastat

Rekonciliace relevantních účtů, saldokonto dodavatelů

Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách, účtování dohadů

Požadujeme:

- Vzdělání ekonomického směru
- Komplexní znalost účetní a daňové problematiky
- Víceletá praxe v oboru a v prostředí mezinárodního výrobního závodu
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- Zkušenosti se systémem SAP výhodou, znalost modulu investičního majetku velkou výhodou
- Velmi dobrou znalost práce s MS Office (především MS Excel)
- Velmi dobré logické a analytické myšlení
- Organizační a komunikační dovednosti, flexibilitu
- Aktivní, dynamickou osobnost schopnou pracovat samostatně, ale i jako součást týmu

Nabízíme:
- Různorodou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti působící v oblasti automotive
- Možnost profesního a kariérního růstu a rozvoj v rámci globální společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Širokou škálu nadstandardních zaměstnaneckých benefitů

Společnost
Maxion Wheels Czech s.r.o.
Adresa
Vratimovská 707, Ostrava – Kunčice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Maxion Wheels Czech s.r.o., Zuzana Václavíková
+420 703 177 984