Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • dobrou znalost PaM (především agendy rozpočtu mzdy)
  • nadprůměrnou uživatelskou znalost MS Excel
  • zkušenosti s programem EGJE výhodou
  • výborná znalost zákoníku práce
  • výhodou praxe ve vysokoškolské nebo akademické oblasti
  • spolehlivost a pečlivost při plnění pracovních povinností
  • flexibilitu, loajalitu a občanskou a morální bezúhonnost

Náplň práce:

  • zajišťování pracovně právních úkonů ve mzdové oblasti, poskytování jednotlivých složek mzdy skupinám nebo jednotlivým zaměstnancům podle právních předpisů
  • zařazování do mzdových tříd pode katalogu prací
  • příprava a kontrola dokladů před zpracováním v personálním a mzdovém programu EGJE
  • stanovování objemu prostředků na mzdy pro jednotlivé organizační složky podle stanovených zásad a pravidel
  • rozpis prostředků na mzdy podle jednotlivých mzdových složek
  • příprava podkladů na evidenci docházky v MS Excel

Nabízíme:

  • zajímavou práci pro veřejnou vysokou školu v historickém centru Prahy
  • příjemné a stabilní pracovní prostředí a spolupracující kolektiv

Nástup:

  • ihned, ale na skvělého kolegu si rádi počkáme

Společnost
Přírodovědecká fakulta UK
Adresa
Albertov 2038/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Personalistika a HR, Specialista pro odměňování a benefity, Mzdová účetní, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel