Chcete pracovat pro revoluční dermo-kosmetické značky Eau Thermale Avène, A-Derma, Ducray, Klorane a Elancyl a René Furterer? Tyto zavedené francouzské dermo-kosmetické značky založené na inovativní a moderní výrobě mají charakteristický vysoký standard, maximální účinnost a konstantní kvalitu.
Pierre Fabre je třetí nejvýznamnější farmaceutická laboratoř ve Francii. Sídlo této rodinné společnosti je od počátku na jihozápadě Francie v okolí města Toulouse, kde patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele. Pierre Fabre působí již více než 50 let v různých oblastech zdraví: od dermokosmetických přípravků přes volně prodejné léky až po léky na předpis. V rámci česko-slovenské pobočky prezentujeme značky Eau Thermale Avène, A-Derma, Ducray, Klorane a Elancyl a René Furterer

Dermokosmetická konzultantka - Region Praha

Hledáme nové kolegyně, které mají pozitivní vztah ke kosmetice, budou tváří výše uvedených značek a budou je vhodným způsobem prezentovat koncovým zákaznicím.

Pracoviště: převážně Praha + Jižní Čechy (preferujeme bydliště Praha - západ, Střední Čechy, Benešov, výkon práce probíhá především v Praze a částečně v Jihočeském kraji v Českých Budějovicích - asi 3x do měsíce)

Pracovní náplň ve vybraných lékárnách:
• Diagnostika pleti speciálním přístrojem, poradenství a prodej dermokosmetiky klientkám lékáren
• Školení personálu lékáren
• Merchandising

Od vhodné kandidátky očekáváme:
• Výborné komunikační schopnosti (čeština na úrovni rodilá mluvčí), orientaci na zákazníka, schopnost prezentovat kosmetické značky
• Samostatnost, spolehlivost a pracovitost
• Pozitivní vztah ke kosmetice

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní farmaceutické společnosti, práci s kosmetickými značkami nejlepší kvality
• Kompletní produktové a odborné školení při nástupu, ale i průběžně
• Fixní plat za splněné aktivity na lékárnách a motivační ohodnocení v návaznosti na dosažené prodejní cíle
• Pružnou pracovní dobu (možnost pracovat 10-20 dní v měsíci, nicméně vždy po celý den)

Jedná se o práci na Živnostenský list, k jejímuž výkonu je třeba vlastní auto.

V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte svoje CV včetně fotografie.

Společnost
PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 27 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.