Specializujeme se na vývoj IT aplikací a systémů, jejich údržbu a provoz v oblasti veřejné hromadné dopravy.

Roku 2017 jsme spustili systém pro komplexní plánování provozu a jeho vyhodnocování. Nyní nahrazujeme systémy z devadesátých let, které u nás stále fungují. Cestující ani širší veřejnost o interních systémech dopravních podniků moc netuší, ale uvnitř DP s námi "s výjimkou recepční" přijde do styku každý. Neprodukujeme krabičky, které ve tmě svítí, dělají zvuky a mají barevná tlačítka. Jsme čistě technologická společnost a veškeré naše produkty jsou postaveny na rodině od MS.

Veškeré systémy designujeme v třívrstvé architektuře, věnujeme se i matematickým optimalizacím a simulacím provozu. Jako jediní na českém trhu v městské hromadné dopravě máme perspektivní a dynamický systém s vidinou desítek let dalšího vývoje a provozu. Naše ambice se rozhodně neomezují jen na území ČR a SR.

Jelikož fáze startup je úspěšně za námi a poptávky po nás je spousta, tak hledáme posily na všechny posty vývojářů. Databáze, aplikační servery, frontend desktop i web a mobilní aplikace.

Pracovní náplň

Neděste se toho, že umíte třeba jen část z požadovaného. Nikdo není dokolaný :)

  • Vývoj aplikací v c#, WPF
  • Databázový vývoj na MS SQL
  • Práce v menším týmu na několika samostatných aplikacích
  • Komunikace s analytiky, testery
  • Samostatné řešení svěřených úkolů

Požadavky

  • Znalost technologií NET, WCF
  • Znalost principů OOP
  • Zkušenost s vývojem v c#, WPF, příp. ASP.NET
  • Zkušenost s tvorbou .NET Web Services, REST, SoapUI
  • Základní zkušenost s Entity Framework
  • Výhodou praxe s programovacím jazykem javascpript/ jQuery a CSS styly, LINQ, SQL
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace

A co je pro nás nejdůležitější? Hledáme aktivní vývojáře, kteří chtějí programovat tak, jak se programovat má.

Nabízíme

  • Práci na projektech, které se každý den dotýkají stovek tisíc lidí
  • Možnost home office
  • Dovolená navíc
  • Finanční i nefinanční benefity a bonusy
  • Možnost naučit se enterprise způsob programování, práci a komunikaci v teamu
  • Domácí prostředí (nejsme korporace, tolik neschůzujeme a nereportujeme a problémy se diskutují a řeší hned)
  • Kanceláře v historické budově v centru Prahy, kde je klid i s okny dokořán
  • Další vzdelávání a kurzy

Společnost
PTT Software s.r.o.
Adresa
Konviktská 291/24, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.