Máte chuť začít kariéru v mezinárodní bance na pozici bankéř? Pokud Vám nevadí přímá komunikace s lidmi, máte příjemné vystupování, chuť pracovat a rozvíjet se, hledáme práce Vás. Předchozí pracovní zkušenost a vzdělaní ekonomického směru jsou vítány, nejsou však podmínkou. Vše potřebné Vás náš klient naučí. Pozice nabízí i zajímavé finanční bonusy, jejichž výši sami ovlivníte. Pozice jsou otevřené na různých pobočkách po Praze.

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty, poskytování poradenství
  • prodej bankovních produktů
  • zajišťování hotovostních, směnárenských a servisních činností na pobočce
  • práce v bankovních systémech

Požadavky:

  • velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • pečlivost a zodpovědnost v práci
  • zájem o oblast bankovnictví/financí
  • proaktivita a obchodní dovednosti
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • zajímavý kariérní růst
  • zajímavé finanční bonusy, jejichž výši sami ovlivníte
  • přátelské pracovní prostředí
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • slevy u našich partnerů
  • slevy na firemní produkty (hypotéka, firemní školka, a další…)
  • stravenky
  • zvýhodněné produkty

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Služby, Pokladní, Osobní bankéř, Bankovní poradce, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

ASPIRA Recruitment s.r.o., Radka Andelova
+420 605 272 605