Elektrotechnický montážní závod Würth Elektronik iBE CZ s.r.o. České Budějovice je součástí nadnárodní skupiny Würth Elektronik iBE z celosvětově působícího koncernu WÜRTH. Specializujeme se na výrobu elektrických a elektromechanických konstrukčních prvků pro automobilový průmysl podle specifických požadavků našich zákazníků. Hledáme nové kolegy na tuto pozici:

Hlavní účetní

Náplň práce:

  • Vedení a zpracování účetnictví v plném rozsahu
  • Zpracování účetních závěrek
  • Vedení a zpracování daňové evidence (kromě DPPO, DPFO)
  • Komunikace s bankami a provádění platebních operací
  • Spolupráce s daňovým poradcem a auditory
  • Reporting mateřské společnosti
  • Vedení malého týmu

Požadujeme:

  • Vzdělání min. ÚSO ekonomického směru
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost práce na PC (MS OFFICE - Word, Excel, Outlook)
  • Zodpovědnost, důslednost, schopnost určování priorit
  • Schopnost samostatné a týmové práce
  • Znalost NJ nebo AJ

Nabízíme:

  • Ohodnocení podle praxe a stávajících kompetencí
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti v oblasti automotive
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • PC, dotovaný mobil
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Dotované stravování

Společnost
Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.
Adresa
U Vodárny 25/1, České Budějovice – České Budějovice 7
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o., Ing. Lucie Bolechová