SERVISNÍ TECHNIK

Společnost 100MEGA Distribution s.r.o., renomovaný prodejce a velkoobchod IT komponent a komunikační techniky s dvacetiletou tradicí hledá do svého týmu nového zaměstnance/zaměstnankyni na HPP na pozici SERVISNÍ TECHNIK HAL3000.

Pracovní náplň:
- příjem reklamací
- diagnostika závady
- opravy PC v reklamačním procesu
- komunikace se zákazníky, evidence průběhu reklamací
- testování PC
- balení a výstupní kontrola sestav

Požadujeme:
- znalost diagnostiky PC
- velmi dobrý přehled v oblasti HW, praxi s montáží nebo servisem PC
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet...)
- alespoň základní znalost angličtiny
- smysl pro detail, pečlivost, manuální zručnost, technické cítění
- samostatnost, týmovou spolupráci

Nabízíme:
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející, ryze české firmě
- zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího školení a vzdělávání
- finanční ohodnocení odvíjející se od výsledků práce

Společnost
100MEGA Distribution s.r.o.
Adresa
Železná 681/7, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.