Projektant vytápění heatflow

Společnost Heat Energy je exkluzivním dodavatelem vytápění Heatflow na český a slovenský trh. Součástí ostatního portfolia jsou dodávky litých potěrů, inteligentní řízení budov a fotovoltaické elektrárny. Veškeré služby dodáváme klientům výhradně na klíč,od projektu po montáž, ročně zrealizujeme více než 600 projektů. Jsme velmi dynamickou a moderní společností, která svým zaměstnancům nabízí kvalitní finanční ohodnocení, možnost rychlého kariérního růstu, mladý kolektiv a velmi zajímavé produktové portfolio. Možnosti HPP pro absolventy i částečného úvazku pro studenty.

Náplň práce :

  • Odhad tepelných ztrát budov - především rodinných domů
  • Návrh dimenzace topného výkonu
  • Automatická tvorba cenových kalkulací
  • Projekt vytápění DSP
  • Návrh ideální skladby podlahy
  • Příprava realizačního projektu

Požadujeme:

  • Přehled tzb a stavebních konstrukcí
  • Znalost CAD
  • Orientace ve stavebních výkresech
  • Excel
  • Orientace ve výkresech
  • Zájem o obor

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení
  • Zázemí moderní společnosti
  • Kvalitní platové podmínky
  • Odměny
  • Samostatnou tvůrčí práci
  • Mladý kolektiv
  • Profesní růst
  • Růst ohodnocení
  • Nové moderní kanceláře
  • Možnost firemního vozidla

Ohodnocení:

  1. Nástupní plat: 25 - 40 000 Kč
  2. + prémie
  3. + firemní benefity
  4. + telefon s neomezeným tarifem
  5. + 4,5 týdne dovolené
  6. + sickdays
  7. + meziroční nárust mzdy
  8. + případně možnost firemního vozidla i k soukromý účelům

Společnost
Heat Energy s.r.o.
Adresa
Serafinova 758/1a, Ostrava – Kunčice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel