Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Finanční účetní

Náplň práce:

  • příprava platebních příkazů, párování došlých plateb
  • denní účtování bankovních výpisů v systému SAP
  • příprava a sledování cash flow
  • komunikace s bankami
  • správa bankovních účtů firmy, denní reporting
  • pokladna, účtování hotovostních operací
  • stravenky
  • práce se směnkami
  • registrace bankovních účtů dodavatelů
  • monitoring závazků firmy
  • měnové konverze
  • spolupráce při účetních závěrkách
  • měsíční reporting mateřské společnosti
  • spolupráce při auditech (čtvrtletních i pololetních)

Požadavky:

  • SŠ / VŠ ekonomického směru
  • praxe min. 1 rok na obdobné pozici
  • pokročilá znalost MS Office, zejména Excel
  • znalost systému SAP výhodou
  • samostatnost, flexibilita
  • komunikativní znalost AJ podmínkou

Nabízíme:

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu: Nošovice
  • nástup možný ihned
  • jedná se o zástup za mateřskou dovolenou

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis v Anglickém jazyce.

Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Nošovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mobis Automotive Czech s.r.o., Kateřina Žáková