Orbico s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Orbico Group, která působí v 19 zemích Evropy. V České a Slovenské republice je distributorem řady značek jako Duracell, Oral-B, Braun, Pringles, Kellogg´s a dětských hraček.
V současné době hledáme člena týmu na pozici:

(Junior) účetní

Hledáme novou posilu do účetního týmu v prostředí středně velké mezinárodní společnosti.

Co vás čeká:

• účtování skladových faktur
• vystavování faktur za služby
• účtování došlých faktur za Slovensko + zápočty
• přefakturace nákladů
• příprava a účtování dohadů, NPO
• příprava týdenního cashflow
• párování účtů
• spolupráce při účetních závěrkách
• podklady pro reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• SŠ/VŠ vzdělání
• předchozí praxi na podobné pozici min. 2 roky
• znalost CZ účetních předpisů
• znalost SK účetních předpisů výhodou
• středně pokročilou znalost AJ, znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího nutná

• znalost práce s PC, zejména Excel

• spolehlivost, pečlivost, zaměření na detail
• znalost Navision výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

• příležitost uplatnit a rozvíjet své zkušenosti v úspěšné rostoucí společnosti
• motivační balíček odměn: základní mzda + bonusy
• 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, flexibilní pracovní doba, kurzy angličtiny na pracovišti, sleva na firemní výrobky, karta Multisport
• přátelský tým zkušených kolegů
• kancelář v širším centru Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadovaná kritéria, zašlete nám svůj životopis v české i anglické jazykové verzi spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Společnost
Orbico s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Orbico s.r.o., Markéta Exnerová