Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ

Pro privátní investiční skupinu hledáme zkušeného kandidáta na pozici „Samostatný/á účetní“. Kandidát na této pozici bude zodpovídat za zpracování účetní agendy přidělené společnosti ze skupiny.

Náplň práce:

  • Komplexní vedení a zpracování účetnictví
  • Zpracování přiznání k DPH, silniční daně, daně z nemovitostí, souhrnných hlášení apod.
  • Zpracování měsíční, čtvrtletní a roční účetní závěrky
  • Příprava podkladů pro audit a daňové přiznání
  • Spolupráce a komunikace s auditory, daňovými poradci
  • Zpracování statistických výkazů

Požadavky:

  • Ukončené SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví a orientace v daňové problematice
  • Zkušenost se samostatným vedením účetnictví
  • Velmi dobrá znalost MS Word, Excel
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Klient nabízí:

  • Zázemí silné investiční skupiny
  • Atraktivní mzdové ohodnocení, benefity
  • Hlavní pracovní poměr

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Spolu s životopisem zašlete také souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu se zmiňovaným zákonem a etickým kodexem společnosti.

Management consult, s.r.o.
Revoluční 13
110 00 Praha 1
tel.: +420 224 803 323

Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura