Společnost Zepter International úspěšně působí v přímém prodeji v České republice již 30 let. Naši výrobky jsou kvalitní, přispívají ke zdravému životnímu stylu a šetří peníze, energii a čas. Naše spolupracovníky školíme, zapracujeme, vedeme a poskytujeme jim zázemí, know-how i kariérní růst.

Asistent/ka - prodejce do regionální kanceláře

Náplň práce:
Servis pro stávající klienty, péče o zákazníky v kanceláři, jednoduchá administrativa a komunikace se zákazníky, vypisování objednávek, telefonický servis. Více informací na osobní schůzce.
Práce na smlouvu o obchodním zastoupení.


Home Art je světovým lídrem v produkci a prodeji špičkových výrobků. Patentovaný systém pro zdravou přípravu jídla, hi-tech zařízení na čištění vody a vzduchu, unikátní světlo Bioptron k prevenci, léčbě a rehabilitaci.
Zaměstnanecké výhody, benefity
Jiné výhody: Nabízíme práci v příjemném kolektivu, časovou flexibilitu, vysoké finanční ohodnocení a možnost profesního růstu již po 3 měsících, využívání zdravotního sortimentu zdarma, možnost práce na plný úvazek (40 hod/týden) nebo poloviční úvazek (20 hod/týden).
Dále nabízíme zázemí v region.kanceláři + vybavení materiály a výrobky.


Informace o pozici

Společnost
Zepter Home Art
Adresa
nám. Míru 1891/13, Bruntál
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.