Agentura ppm factum a.s. je oficiálně největší na trhu. Společnost nabízí nejen bohaté zkušenosti, ale také nejširší škálu kvalitních a zkušených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v sektoru rychlo-obrátkového zboží.

Samostatná mzdová účetní

Společnost ppm factum a.s. je mezinárodní BTL společností, působící ve 3 zemích Evropy. Je součástí mezinárodního sdružení EFMP. Byla založena v roce 1999 a v současné době je největší společnosti působící v oblasti retail a horeca auditu, průzkumu trhu, merchandisingu a sales promotion.

Popis pozice:

  • samostatné vedení personální agendy s výstupem pro zpracování mezd (zaměstnanci, dohody, statutární orgány)
  • měsíční zpracování mezd v účetním systému Pohoda (včetně nemocenských dávek, rodičovských příplatků a dalších osobních nákladů)
  • spolupráce s hlavní účetní (zpracování výstupů pro zaúčtování mezd)
  • zpracování výkazů a hlášení (Správa soc. zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřady atd.)

Požadujeme:

  • znalost účetního programu Pohoda
  • komplexní znalost mzdové agendy
  • pozitivní osobnost
  • diskrétnost
  • pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • perspektivní a zajímavou práci
  • platové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • špičkovou výpočetní techniku
  • moderní, příjemné pracovní prostředí
  • smysluplnou práci
  • dobrý kolektiv

Datum nástupu: ihned

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis.

Kontaktní osoba: Věra Duchoslavová, hlavní účetní
Informace na tel. čísle +420 775 799 933
www.ppm.cz

Společnost
ppm factum a.s.
Adresa
Bucharova 1281/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel