Obchodní společnost s 20 letou zkušeností na českém trhu nabízí komplexní služby v oblasti Ho.re.ca. Našimi hlavními produkty jsou kávy, kávovary a čaje nejvýznamnějších světových producentů.

Area Sales Manager pro Prahu a střední Čechy

AREA SALES MANAGER pro Prahu a střední Čechy

Hledáme do našeho týmu samostatnou a silnou osobnost s obchodním duchem a s praxí v oblasti gastronomie.

Náplň práce:

- Jednání se stávajícími zákazníky a péče o ně

- Odpovědnost za obrat a profitabilitu svěřených zákazníků

- Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků a nových obchodních příležitostí v daném regionu

- Prezentace společnosti v regionu Praha a střední Čechy

- Zpracování individuálních nabídek dle potřeb zákazníka

- Plnění obchodního plánu a zadávání objednávek

- Aktivní a rychlé řešení požadavků zákazníka, koordinace servisních techniků

- Analýza trhu, sledování konkurence

- Účast na výstavách a veletrzích

Požadujeme:

- Praxi na obchodní pozici v oblasti gastronomie podmínkou

- Min. středoškolské vzdělání

- ŘP sk. B – aktivní řidič, ochotu cestovat

- Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

- Spolehlivost, flexibilitu a příjemné vystupování

- Výborné komunikační schopnosti

- Pozitivní přístup, chuť do práce a obchodního ducha

- Aktivní zájem o obor gastronomie, sledování nových trendů

- Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Stabilní zaměstnání v renomované české společnosti, která je na trhu již 20 let

- Výborné platové ohodnocení

- Osobní automobil, notebook, IPad, telefon

- Zaměstnanecké slevy a stravenky

- Zajímavou práci se silnými značkami a velmi úspěšnými produkty

- Možnost odborného a profesního růstu

- Odborné zaškolení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj profesní životopis.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Espresso s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Espresso s.r.o., Zuzana Říhová
724 307 099