Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Junior .NET/ASP.NET developer/Senior .NET/ASP.NET developer

Junior .NET/ASP.NET Developer/Senior .NET/ASP.NET Developer

Znáte velmi dobře tyto technologie? .NET Frameworku (ASP.NET MVC, Razor), ORM (EntityFramework/XPO), WCF a C#? Máte zkušenosti s programováním webových a databázových aplikací a alespoň základní znalost databázových systémů MS SQL Server nebo MySql?
Buďte součástí špičkového týmu .NET vývojářů, pracujících v menších týmech, se zodpovědností za design a vývoj nových finančních aplikací s důrazem na vývoj zabezpečených a na výkon náročných aplikací.
Pro našeho klienta, českou velmi stabilní a rychle rostoucí společnost, zabývající se vývojem a přizpůsobením vlastních rozsáhlých finančních systémů, hledáme juniory i seniory .NET i ASP.NET vývojáře. Máte zájem na sobě pracovat, učit se nové technologie, být součástí špičkového .NET týmu?

Náplň práce:

Spolupráce na SW projektech v oblasti analýzy, návrhu a realizace aplikací
Design a vývoj nových finančních aplikací s důrazem na zpracování velkého objemu dat, vysokou dostupnost a výkon.
Podíl na analýze uživatelských požadavků
Vypracování technické specifikace
Samostatná technická realizace

Očekáváme:

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Min. 1 rok praxe na pozici .NET vývojář (ale uvítáme i zkušenější kandidáty s 3 a více let praxe)
Znalosti .NET Frameworku, C#, IIS a webových technologií , ASP.NET MVC, Razor, WCF
Výhodou znalost databázových systémů MS SQL Server nebo MySql
Angličtina na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení včetně atraktivního bonusového ročního bonusu
Technické školení a certifikáty
5 týdnů dovolené
Sick-days
Flexibilní pracovní doba
Firemní a týmové akce
Penzijní pojištění
Možnost profesního i karierního růstu
Možnost služebních cest do zahraničí
Pracoviště přímo v centru Prahy na metru

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura