UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, které je pro své klienty partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

IT Manager (18032)

Naším klientem je malá finanční instituce, které se za dobu své existence vyprofilovala jako finanční instituce, která nabízí vkladové produkty se zajímavými úrokovými sazbami zejména pro fyzické osoby a úvěrové produkty výhradně pro podnikatele a firmy s individualizovanými parametry dle potřeb a specifik klientů.

Kandidát převezme zodpovědnost nad dohledem IT oblasti celé společnosti. Z pohledu řízení bude mít na starosti především koordinaci dodavatelů IT služeb a vedení menšího týmu.

Náplň práce:

* Zabezpečení provozu informačních systémů společnosti, jejich testování a vývoj.

* Řízení outsourcingu IT zařízení a služeb.

* Řešení mimořádných situací v oblasti IT.

* Zabezpečení implementace a rozvoje bankovního informačního systému.

* Zajištění realizace obchodních požadavků do systémů.

* Zabezpečení regulatorních požadavků v oblasti provozu IT a IT bezpečnosti.

* Zajištění IT bezpečnosti.

* Spolupráce s ostatními útvary společnosti při implementaci požadavků na IT systémy.

Požadavky na kandidáta:

* VŠ vzdělání.

* Praxe min. 3 roky na srovnatelné manažerské pozici podmínkou (nejlépe ve finanční instituci).

* Znalost ITIL, IT bezpečnost (šifrování disků).

* Přehled v serverových operačních systémech, relačních databázích a v storage technologiích.

* Zkušenost s budováním a řízením bankovního informačního systému.

* Analytické schopnosti a logické myšlení.

* Schopnost samostatného jednání a týmové spolupráce.

Nabízíme:

* Motivující finanční ohodnocení

* Práci v mladém dynamickém kolektivu

* Spolupráce podpořená zázemím renomované a stabilní společnosti

Další informace:

Místo pracoviště: Praha 2

Termín nástupu: dle dohody

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
Škrétova 490/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Bankovnictví a finanční služby, IT ředitel/manažer, Project Manager, Auditor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

UniSearch s.r.o., Paulina Jesenková