UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, které je pro své klienty partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

Právník (18031)

Naším klientem je malá finanční instituce, která se za dobu své existence vyprofilovala jako finanční instituce, která nabízí vkladové produkty se zajímavými úrokovými sazbami zejména pro fyzické osoby a úvěrové produkty výhradně pro podnikatele a firmy s individualizovanými parametry dle potřeb a specifik klientů.

Náplň práce:

* Příprava typové smluvní dokumentace pro klienty (úvěrové i depozitní produkty).

* Příprava obchodních podmínek, zejména Všeobecné obchodní podmínky, Všeobecné úvěrové podmínky,

Produktové podmínky a další Sdělení ve spolupráci s ostatními útvary.

* Zpracování právních stanovisek úvěrových případů.

* Posuzování, připomínkování a vytváření smluvní dokumentace s obchodními partnery společnosti.

* Monitoring všech právních předpisů s dopadem na spořitelní družstva/banky, identifikace konkrétního

dopadu a implementace změny.

* Právní servis pro všechny útvary společnosti.

* Spolupráce s obchodním oddělením a poskytování konzultací k právním rizikům jednotlivých obchodních

případů.

* Spolupráce s externími advokátními kancelářemi.

* Posuzování, připomínkování a tvorba vnitřních směrnic a standardizovaných produktových dokumentů.

Požadavky na kandidáta:

* VŠ právní vzdělání.

* Min. 5 let zkušenosti v oblasti bankovního práva.

* Velmi dobrá znalost obchodního práva.

* Praxe ve velké advokátní kanceláři výhodou.

* Úspěšně složené advokátní zkoušky výhodou.

* Znalost regulatoriky.

* Schopnost samostatné práce, zdravý selský rozum.

* Dobré prezentační a komunikační dovednosti, schopnost hledat řešení.

* Proaktivní přístup, flexibilita.

* Komunikativní znalost Aj.

Nabízíme:

* Motivující finanční ohodnocení.

* Práci v přátelském kolektivu.

* Spolupráci podpořenou zázemím renomované a stabilní společnosti.

Další informace:

Místo pracoviště: Praha 2

Termín nástupu: dle dohody

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
Škrétova 490/12, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Právní služby, Bankovnictví a finanční služby, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

UniSearch s.r.o., Paulina Jesenková