Společnost Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s., člen mezinárodní, původem finské společnosti HUHTAMAKI, která je jedním z největších světových výrobců obalových materiálů s více než stoletou tradicí, hledá výkonného a spolehlivého kolegu na pozici:

ELEKTROMECHANIK / ELEKTRONIK

Hledáme do našeho týmu spolehlivého kolegu pro údržbu tiskových a dokončovacích strojů a bude se tak podílet na zakázkách pro naše klienty světových značek

Pracovní náplň:

  • údržba tiskových strojů a strojů dokončovací výroby ve směnném provozu

POŽADUJEME:

  • platné osvědčení §6 vyhl. 50/1978 Sb
  • znalost průmyslové automatizace
  • schopnost diagnostikovat poruchy PLC (vítána znalost B&R)
  • základní znalost servopohonů (vítána znalost BOSCH)
  • schopnost číst elektrická schémata
  • ŘP - sk.B
  • AJ výhodou
  • znalost tiskových a dokončovacích strojů výhodou
  • vzdělání či praxe v polygrafii výhodou, umožní Vám rychlejší zapracování (není podmínkou)
  • schopnost pracovat ve směnném provozu – 8 hodinové pracovní směny (po – pá, ranní, odpolední) + 1x týden měsíčně pohotovost + 1x víkend
  • preciznost, spolehlivost a manuální zručnost

NABÍZÍME:

  • motivující finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků – nástup 30.000,- Kč a po zapracování další motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • stabilitu a perspektivu vzrůstající firmy s pevnými základy mezinárodní korporace a se stabilní klientelou
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • stravování na pracovišti zdarma
  • dobrý pracovní kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zvýhodněné volání do sítě O2 (tarify i pro rodinné příslušníky)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • místo pracoviště Praha 9 (výborná dostupnost MHD a vlakové spojení)

V případě zájmu o tuto pozici prosím odpovězte přes tlačítko Odpovědět a přiložte Váš profesní životopis v českém jazyce společně s Vaší aktuální fotografií.

Kontaktní adresa: Huhtamaki Flexible Packaking Czech a. s., U Elektry 838/2d, 198 00 Praha 9

Společnost
Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s.
Adresa
Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Elektrikář, Mechanik, Dělník, Servisní technik, Technik výroby, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s., Darina Rössl
281 091 805