Jsme stabilní, renomovanou, dynamicky se rozvíjející společnost s kvalitní produkcí.

Kierownik (Manager) oddziału CZ LOKO Polska

Udało się Ci już coś w życiu osiągnąć i lubisz robić postępy? Chętnie wyszukujesz nowe możliwości biznesowe? Jesteś dobrym negocjatorem, który potrafi racjonalnie oceniać techniczne i finansowe aspekty projektów oraz potrafi je proponować i wdrażać? Jesteś osobą, której szukamy! CZ LOKO Polska ma wakat na stanowisko:

Główne zadania:

zarządzanie operacyjne oddziałem
aktywne poszukiwanie spraw biznesowych i przejęć na polskim rynku kolejowym
zapewnienie działania oddziału zgodnie ze strategią CZ LOKO a.s.
wsparcie firmy macierzystej w biznesie, prawodawstwie, obszarze serwisu i marketingu
wsparcie administracyjne rekrutacji
odpowiedzialność za ustalony budżet
rozwijanie długotrwałych relacji z klientami na rynku polskim
tworzenie i monitorowanie marketingowej analizy rynku

Oczekiwania:

doskonałą znajomość polskiego rynku kolejowego
myślenie techniczne i biznesowe
chęć osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników
doświadczenie na pozycji kierownika biznesu
gotowość do wspierania rozwoju naszej firmy na polskim rynku
chęć spędzania 2-3 dni w tygodniu w Warszawie lub relokacji
doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

home office i nowy sprzęt biurowy
samochód służbowy również do celów prywatnych (Škoda Octavia L&K, lub Škoda Superb)
niezależna praca kierownika w stabilnej i ugruntowanej firmie
indywidualne dostosowanie warunków pracy

Informace o pozici

Společnost
CZ LOKO, a.s.
Adresa
Semanínská 580, Česká Třebová
Pávovská 5596/2b, Jihlava
Vratimovská 689/117, Ostrava – Kunčice
Warszawa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Polština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Zákaznický servis, Key Account Manager, Business Development Manager, Regionalní obchodní manažer, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

CZ LOKO, a.s., Iva Slavíčková