Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Junior SCRUM Master

Do pražského vývojového centra zahraniční společnosti hledáme uchazeče na pozici Scrum Master. Naším klientem je úspěšná finanční instituce vyvíjející nejnovější SW řešení pro interní potřeby. Nabízíme jedinečnou možnost stát se významným členem týmu, udávat směr mladým positivně smýšlejícím programátorům a podílet se tak nemalou měrou na dalším rozvoji pražského vývojového centra. Společnost sídlí v centru Prahy v bezprostřední blízkosti metra.

Náplň práce:

Vývoj dle agilní metodiky SCRUM
Vedení a koučování týmu vývojářů
Účast na návrhu architektury pro připravovaná SW řešení
Plánování rozvoje a nasazení členů týmu na jednotlivé projekty

Očekáváme:

Minimálně 1 rok zkušeností jako Scrum Master
Předchozí komerční programátorská, analytická či testerská praxe podmínkou
Excelentní komunikační a analytické schopnosti
Velmi dobrou znalost anglického jazyka
Přátelskou osobnost a kandidáta s přirozenou autoritou
SCRUM certifikace

Nabízíme:

Skvělou možnost odborného i karierního růstu
Vývojové kanceláře v centru Prahy
Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou
Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi
Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 75 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Project Manager, Programátor, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura