Jste technik? Máte vzdělání elektrotechnického směru? Máte chuť řídit zakázky? Pak se nám ozvěte. Získáte skvělé kolegy, můžete profesně růst a zajistíme Vám trvalé zaměstnání ve stabilní české společnosti.

Základní požadavky:

- středoškolské elektrotechnické vzdělání,

- osvědčení z vyhlášky č. 50/1978 Sb., min §7,

- praxe ve vedení různých montážních prací,

- orientace v projektových dokumentacích,

- řidičský průkaz skupiny B,

- čistý trestní rejstřík,

- ochota absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ,

- ochota vést zakázky po celé republice,

- znalost anglického jazyka výhodou,

- samostatnost v rozhodování a aktivní přístup k zadávaným úkolům.

Náplň práce:

- příprava, plánování a řízení montážních prací,

- zajišťování montážního materiálu,

- zabezpečení subdodavatelských subjektů,

- vedení podřízených pracovníků,

- zajištění dodržení plnění smluvních vztahů,

- komunikace se zástupci investora.

Nabízíme:

- trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti s více jak 25letou historií,

- odpovědnou a perspektivní práci v přátelském kolektivu,

- účast na realizaci zakázek na neobvyklých technologických systémech,

- možnost profesního růstu a zvyšování odborné kvalifikace na různých profesních školeních,

- odpovídající finanční ohodnocení,

- zaměstnanecké výhody – služební auto (popř. i pro soukromé používání), stravenky, služební mobil pro soukromé účely, služební NTB, sick days.

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti zašlete svůj profesní životopis. Více informací o společnosti naleznete na www.techniserv.cz.

Společnost
TECHNISERV, spol. s r.o.
Adresa
Moskevská 949/86, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Telekomunikace, Elektrotechnik, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

283 023 111